Masáže 

Ajurvédská masáž - Abhjanga                            

Délka masáže 90-120 min                        Cena: 1 500 kč 

Při této masáži dochází k vyloučení toxinů uložených hluboko ve svalových tkáních, kostní hmotě i kůži, což napomáhá opětovné regeneraci. Příznivě ovlivňuje všechny systémy v našem těle: lymfatický, trávicí, dýchací, imunitní, nervový, pohybový a také podporuje krevní oběh. Zkvalitňuje stav pokožky, zpomaluje proces stárnutí a má mnoho dalších pozitivních účinků na celý organismus. 

Masáž se provádí zahřátými kvalitními oleji lisovanými za studena s přidáním esenciálních olejů dle potřeby klienta. Masíruje se celé tělo, od plosek nohou přes břicho až po obličej a hlavu. 


Klasická regenerační masáž                                                               

Délka masáže 60min                                    Cena 800 Kč 

Klasická částečná nebo celková masáž, při které používám dlouhé tahy a hnětení s cílem uvolnit ztuhlé svaly, odstarnit psychické napětí a navodit pocit hluboké relaxace

Tato masáž může být propojena i s celkovou analýzou a cvičením zaměřeným na problémové partie. Doporučuji objednat první návštěvu na min 60min. 

Masáže mohou být poskytnuty kdekoliv, včetně domácího prostředí u zákazníka nebo ubytovací zařízení. prosím kontaktujete mě na  tel. 797866901