O mně 

"Tělo jé náš chrám a duše je náš bůh"

Jóga je a vždy byla součástí mého života ale ne vždy ve stejné formě. Poprvé jsem se seznámila s jógou (západní typ jógy) kvůli bolestem zad v dospívání. Vždy mě ale zajímal Buddhismus a východní filozofie, které nám ukazují cestu k sobě, k naší podstatě bytí. 

Začátkem roku 2001 mě moje cesta zavedla do Anglie, kde jsem nakonec žila po dobu 20 let. Jóga byla vždy mým klidným a šťastným místem, i když jsem musela čelit velmi obtížným situacím a výzvám. Poslední byla v roce 2019, kdy mě byla diagnostikována rakovina . Tato situace ve mě urychlila rozhodnutí odjet do Indie a strávit 5 týdnů v ášramu, kde jsem získala certifikaci učitele jógy. Nejpodstatnější bylo to ,že jsem našla cestu k sobě, porozumění energiím v nás a kolem nás, pročištění, sebelásku a tím došlo k uzdravení. Tato skutečnost mě dovedla k podstatě jógy a k tomu, co jóga skutečně znamená.

Jóga nejsou jenom asany, ale je životním stylem, který nám napomáhá k dosažení fyzické, duševní a psychické rovnováhy. Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti, příběhy a předávala je dál tomu, kdo je otevřený a má chuť se dozvědět  více o duchovní stránce a neuvěřitelné energii, kterou máme v sobě a všude kolem nás a ta může být probuzená a propojená třeba praxí jógy.

Přeji všem klid na duši

Těším se na naše setkání         Pavlína  :-)